השירותים שלנו

לוי דוד דקורציה - שטיחים מקיר לקיר

שטיחים מקיר לקיר

שטיחים מקיר לקיר מהווים את אחד המוצרים הדקורטיביים המבוקשים בתחומי המשרדים, המלונאות והחללים העסקיים. עבודת העיצוב וההתאמה דורשת תכנון מקדים נכון, דיוק בהכנה הבנה של דרישות העסק או הלקוח ומיומנות גבוהה בהתקנה. במשך השנים צברנו ניסיון רב ועשיר בעשרות פרויקטים מוצלחים, בהם התאמנו באופן אישי את המוצרים הנכונים תוך הבנת מכלול צרכי הלקוח.

פרקטים

פרקטים

רצפת פרקט מהווה פתרון עיצובי נעים ונוח, המשרה אווירה נינוחה בבית ובמשרד. בנוסף לכך, פרקט הוא משטח מבודד מצוין, נעים לדרוך עליו והתחזוקה שלו קלה ופשוטה. כל זאת כמובן כאשר עבודת התשתית, ההכנה וההרכבה נעשית בצורה נכונה ומדויקת. במשך שנות פעילותנו צברנו ניסיון רב הן עם לקוחות עסקיים והן עם לקוחות פרטיים, בהרכבת פרקטים לשביעות רצון מלאה של הלקוח. 

רצפות עץ - תלת ורב שכבתי

רצפות עץ - תלת ורב שכבתי

כשרוצים להכניס את הניחוח והמראה הטבעי של העץ לבית או למשרד, רצפת עץ מהווה את הפתרון המושלם, בזכות החספוס של עץ משובח והתחושה הכפרית שהיא מעבירה. ריבוי השכבות מבטיח עמידות גבוהה יותר, מניעה של התעוותות ויצירת סדקים. שתי שיטות ההתקנה של הרצפה דורשות מיומנות גבוהה ודיוק רב, בלוי דוד דקורציה צברנו ניסיון רב בכך, בעשרות פרויקטים מוצלחים אותם עשינו אצל לקוחות עסקיים ופרטיים.

דוד לוי דקורציה - PVC - אריחים וגלילים

PVC - אריחים וגלילים

אחד המוצרים המגוונים בשוק כיום, הוא ה–PVC בצורת אריחים וגלילים. בעזרת חומר זה ניתן לשוות לרצפה כמעט כל מראה את תצורה שנרצה, החל מאריחי PVC דמוי בטון, דרך אריחים דמוי פרקט, עץ וכלה בגלילים שלמים לכל מטרה. היתרון ב–PVC הוא כמובן במגוון העיצובי שלו ובמראה הנקי והעכשווי. בנוסף, הוא גמיש, עמיד יותר, אנטי בקטריאלי, קל לניקוי וניתן להתאים אותו למבחר מקומות. התקנה של PVC נעשית במהירות וביעילות רבה. לנו, בלוי דוד דקורציה, יש ניסיון עשיר בהתקנות אריחי וגלילי PVC, הפרויקטים רבים ברחבי הארץ. 

דוד לוי דקורקציה - דקים

דקים

דקים הפכו לאחד הטרנדים החמים בישראל, בזכות המראה האלגנטי, המעוצב והיפה שלהם, האווירה שהם יוצרים והנוחות שהם מעניקים. כיום, בזכות היותו אלמנט עיצובי מרשים, מתקינים גם דקים בגינות גג או כמרפסת שמש. לדקים איכותיים יש עמידות גבוהה ויעברו מספר שנים טובות עד שיראו נזקי הזמן והשמש, במידה ומטפלים ושומרים עליהם בצורה נכונה. לנו יש ניסיון רב בתכנון, התקנה והקמת דקים בהתאמה אישית עבור מגוון רב של לקוחות פרטיים ומסחריים.

דשא סינטטי

דשא סינטטי

דשא סינטטי הפך למוצר לגיטימי לא רק עבור בעלי בתים פרטיים הרוצים משטחי דשא בגינה, אלא גם במרפסות של דירות מגורים ואפילו בחברות ובמשרדים הרוצים לרענן את העיצוב הפנימי או החיצוני של המקום. לדשא הסינטטי יתרונות רבים, הוא עמיד לאורך שנים, קל לניקוי, חוסך עלויות תחזוקה, בעל מראה טבעי ואינו צורך מים. מניסיוננו חשוב מאוד להתאים את המוצר הנכון לפי דרישות הלקוח ובהתאם למקום ולמיקום עצמו. כך, ניתן להבטיח את התוצאה המושלמת.

חיפוי גומי לחדרי כושר

חיפוי גומי לחדרי כושר

כל מי שמתאמן בחדר כושר, מכיר את חיפוי הגומי המכסה שטחים נרחבים. לחיפוי זה שתי מטרות חשובות, הראשונה כמובן לשמור על בטיחות ובריאות המתאמנים. השנייה היא, לשמור על הרצפה עצמה של חדר הכושר, כדי שלא יהיו בה נזקים מהמכשירים השונים. לכן יש חשיבות רבה לאיכות החומר עצמו ולהתקנה נכונה ומדויקת, כך שייווצר משטח אחיד בכל האזור המחופה. 

לוי דוד דקורציה - טפטים

טפטים

טפטים לקירות עושים בתקופה האחרונה קאמבק והופכו להיות אחד הטרנדים הלוהטים בתחום העיצוב. מגוון האפשרויות העיצוביות החדשות אליהן ניתן להגיע בעזרת הטפטים, הפכו אותם לפריט עיצובי המתאים ללקוחות פרטיים כמו גם ללקוחות עסקיים. כיום, השימוש בטפטים נעשה טרנדי בחדרי ילדים, בסלון, בעצם כמעט בכל חדר בבית ובאותה אופן, גם במשרדים בהם מבקשים לחדש ולרענן את העיצוב. כחברה בעלת ניסיון רב בעיצוב והתקנת טפטים, אנו מבינים את החשיבות בהתקנה איכותית, ללא בועות המשאירות קיר חלק ואסתטי ונעים לעין.

שיתוף באימייל
שיתוף ב-Whatsapp
שיתוף ב-Twitter
שיתוף ב-Linkedin
שיתוף ב-Facebook

דברו איתנו